Bitcoin News

Bitcoin ‘in Fiyatı, 2020 Sonuna Kadar 14.000 Dolar, Makul Bir Hedef

Bitcoin

CryptoPotato, 2020’de kripto, defi, Bitcoin fiyatı ve daha fazlasında ilk günlerinde ünlü kripto tüccarı FilbFilb ile özel bir röportaj yapma şansı yakaladı.

Filb Filb, muhtemelen bu alandaki en saygın Bitcoin tüccarlarından biridir. Ayrıntılara gösterdiği dikkat açıktır ve kitlesi için kripto para birimlerini listelerken hassasiyet ve doğruluğu ile bilinir.

Telegram ticaret günlüğünde 14.000’den fazla kullanıcı varken, Twitter’da yaklaşık 50.000 takipçisi var. CryptoPotato, özel bir röportajda beynini dürtme şansı yakaladı.

Finansta 14 Yıldan Bitcoin ‘e

Filb’in analizini okurken öne çıkan bir şey, ayrıntılara gösterdiği dikkat. Ve bunların hepsi tamamen onun kripto deneyiminden kaynaklanmıyor. Bitcoin’den önce, Filb’in finans alanında temel olarak uzun vadeli finansal modelleme, tahmin ve risk yönetiminden oluşan 14 yıllık bir kariyeri vardı.

Ancak şu anda tam zamanlı bir kripto para birimi tüccarı ve şu anda kendi fonlarıyla işlem yapıyor. Bununla birlikte, birkaç müşteri için alanda prop tüccarı olarak deneyime sahiptir.

Bitcoin ilk olarak 2013 yılında Filb’in dikkatini çekti. Kendi sözleriyle onu etkileyen şey şuydu:

“… watching the epic ascent up to $1,000. Also, looking at hard assets having decided that the legacy systems left something to be desired. After patiently waiting to enter the market, I joined the scene in 2016 after the halving. So, ultimately, about where we are now in the previous cycle.”

2020 Sonuna Kadar 14.000 Dolar, Bitcoin’in Fiyatı İçin Makul Bir Hedef.

Bitcoin vs Altcoins ve Eski Piyasalar

Yeterince uzun süredir Filb’i takip eden biri için, dikkatinin büyük kısmının Bitcoin’e yöneldiği aşikar.

Ona göre bunun başlıca iki nedeni var.

“Bitcoin, genel piyasa yönünü belirleyen en büyük sınır ve açık pazar lideridir. İkinci olarak, Bitcoin analizi yaptığım detaylara gösterilen önem nedeniyle Bitcoin pazarında bir avantaj bulabilirim. “

Ancak bazen altcoin TA’larını paylaşırken de yakalandı. Altcoin ticareti yaptığını kabul ediyor, ancak bu teknik analiz kurulumlarını genellikle Decentrader ortamı dışında kitlesiyle paylaşmıyor – daha sonra bahsedeceğimiz bir proje.

Ayrıca altcoinlerin “genellikle Bitcoin’in çılgın en iyi arkadaşına benzediğini ve onlara öyle davranıyorum – orada hem risk hem de çok sayıda fırsat var” dedi.

Geleneksel finans dünyasındaki kapsamlı deneyimi göz önüne alındığında, ona her iki piyasa arasında benzerlikler ve farklılıklar çizip çizemeyeceğini sorduk.

“Geleneksel piyasalar, tipik olarak kripto piyasalarında gördüğümüz dalgalanma türlerini sunmazlar ve ayrıca piyasaları yöneten çok daha gelişmiş tüccarlar için ek karmaşıklığa sahiptirler.

Tüm dünya tarafından izlenen bir pazarda avantaj bulmak, kripto ticareti yapmaktan çok daha zor. ” – O paylaştı.

DeFi: Kumarbazın Yeri, Projeler Değerini Kaybetmeye Devam Edecek

Filb’e bazı belirli altcoin projelerinde uzun vadeli yükselişe geçip geçmediğini ve önümüzdeki iki veya üç yıl boyunca bizimle kalacak birkaçını seçip seçemeyeceğini sorduk.

Altcoinlere karşı oldukça kayıtsız ve onları gerçekten bir yatırım olarak tutmuyor. Ancak, “Ethereum’da bu döngüden geçmeyi planladığım uzun vadeli bir pozisyonu” var. Filb ayrıca, bazı DeFi projelerini almayı planladığını ve acelesi olmasa da Uniswap’in yönetişim jetonu UNI ve Yearn Finance olduğunu söyledi.

Bloktaki en sıcak trend olan DeFi’den bahsetmişken:

Şu anda, biraz müzikal sandalye oyununa benziyor; müzik durana kadar çalmaya devam ediyor ve projeler tüm değerini kaybetmeye devam ediyor. Herhangi bir yeni varlık, ilişkili olarak daha yüksek bir risk seviyesi ile birlikte gelir, ancak sonunda muhtemelen birkaç kazanan kalacaktır.

Şu anda bir kumarbaz pazarı. 2017’de ICO benzeri bir patlama görebiliriz, ancak döngünün çok erken; Muhtemelen piyasanın yerleşmesine ve çöpü temizlemesine izin vermemiz gerekiyor ve perakende gerçekten kripto partisine katıldığında, DEFI alanının vites değiştirdiğini görmeliyiz (ivmenin devam ettiğini varsayarak).

Bunları da beğenebilirsin:

2020’deki toplam Atrium işlem ücreti, toplam Bitcoin işlem ücretini aştı!

Atrium geliştiricileri, Espadina deneysel ağı başarısız olduktan sonra yeni bir test ağı başlatacak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *